Marzena Więcławek

INSTRUKTOR JOGI

Absolwentka kursu Instruktora Rekreacji Ruchowej ze specjalności Hatha Joga, ukończonego na AWF w Katowicach. Posiada uprawnienia państwowe do prowadzenia zajęć Hatha Joga dla dorosłych oraz zajęć z onkojogi dla osób przewlekle chorych.
Ukończyła kurs jogi dla dziec

i wg programu A. Lasoty oraz studia podyplomowe na kierunku „Psychosomatyczne praktyki jogi” na AWF we Wrocławiu.
Posiada wykształcenie pedagogiczne i ogromne doświadczenie zarówno w pracy z dorosłymi, jak i z dziećmi. Na co dzień prowadzi zajęcia z Hatha Jogi, Jogi Nidry, zdrowego kręgosłupa oraz jogi dla najmłodszych.

Szczególnie interesują ją zagadnienia praktyki relaksacji, koncentracji i medytacji.
Dla Marzeny „Joga jest ścieżką rozwoju osobistego oraz metodą dbania o swój dobrostan psychiczny i fizyczny”.

Katarzyna Krym

INSTRUKTOR FITNESS, TRENER PERSONALNY, TRENER BIEGANIA

Swoją przygodę z aktywnością sportową rozpoczęła wiele lat temu od zajęć fitness i rekreacyjnej jazdy na rowerze. Stopniowo wszystko ewaluowało i ukierunkowało się w stronę biegania. Po wielu latach postanowiła spełniać swoje marzenia i została instruktorem fitness.

Prowadzi zajęcia ogólnorozwojowe, tj. FBW, ABT, Tabata, trening obwodowy. W treningi wplata elementy cardio oraz wzmacnianie całego ciała.
Największą miłością darzy jednak STEP. Uwielbia tworzyć układy choreograficzne.
W Omega Sport prowadzi aktualnie poranne zajęcia WAKE UP, ACTIVE BODY oraz GOOD MOVE, które mają za zadanie uaktywnić, uelastycznić i uruchomić całe ciało.

Jako trener personalny nacisk kładzie przede wszystkim na trening z obciążeniem własnego ciała. Zwraca uwagę na sprawność ogólnorozwojową w obrębie podstawowych wzorców ruchu. Pomaga w utrzymaniu doskonałej formy, zgubieniu zbędnych kilogramów oraz zbudowaniu mocnego i silnego ciała. Wszystkie jej zajęcia odbywają się w miłej, przyjaznej atmosferze.

Aktualnie pogłębia swoją wiedzę uczestnicząc w zjazdach, kursach, szkoleniach, aby jak najbardziej profesjonalnie zaopiekować się swoimi podopiecznymi.
Prywatnie, jej największą miłością sportową jest bieganie – od dystansu 5 km, przez 10 km na asfalcie, aż do biegów Ultra 100 czy 240 km w górach.
Poza sportem, jej pasją jest CARDMAKING i SCRAPBOOKING. Wykonuje personalizowane, niepowtarzalne kartki, albumy i zaproszenia na wiele okazji.

Michał Wałkiewicz

TRENER PERSONALNY

Posiada certyfikat Akademii Mistrzostwa Sportowego Rekreacji i Turystyki we Wrocławiu.

Absolwent Wychowania Fizycznego na AWF w Poznaniu, specjalność Menadżer sportu i Fitness.
Ma kilkuletnie doświadczenia w prowadzaniu treningów personalnych na siłowni. Kulturystyką interesuje się od dawna.

Startuje w zawodach w trójboju siłowym. Stara się także pogłębiać swoją wiedzę o sposobach treningu i odpowiedniego odżywiania.
Jego ulubioną dyscypliną oprócz kulturystyki jest siatkówka. Startował i był organizatorem turniejów siatkówki na poziomie ogólnopolskim.

Posiada uprawnienia sędziego w meczach siatkówki ligowej. Podczas swoich treningów stawia na ich jakość i jak najlepsze wykorzystanie czasu podopiecznego.

Największym sukcesem jest dla niego satysfakcja klienta z wypracowanej idealnej sylwetki.

Małgorzata Gotzner-Suchecka

INSTRUKTOR REKREACJI RUCHOWEJ i TRENER PERSONALNY

Przygodę z fitnessem rozpoczęła 10 lat temu całkowicie pozostawiając wielki świat korporacji oddając się TYLKO przestrzeni związanej z ruchem i zdrowym odżywaniem.

Prowadzi formy wzmacniające: TBC, trening asymetryczny, trening ze sztangami, CARDIO, ABS, ABT, trening funkcjonalny,
tubbing i mentalne: zdrowy kręgosłup i streching. Fitness dla kobiet w ciąży i "aktywna mama" czyli fitness z małymi dziećmi.

Nieustannie pogłębia swoją wiedzę uczestnicząc w wielu konwencjach fitnesowych i podnosi swoje kwalifikacje poprzez liczne, certyfikowane kursy.
Dodatkowo pogłębia wiedzę w dietetyce i suplementacji w sporcie. Kładzie ogromny nacisk na technikę i bezpieczeństwo. Uwielbia gotować i jeździć na nartach.

Alicja Rozłąkowska

PRACOWNIK RECEPCJI

Studentka kryminologii na Uniwersytecie Wrocławskim. Przyszła studentka kryminologii prawniczej.
Kwalifikowany ratownik medyczny.

Prywatnie - miłośniczka jazdy na rowerze, treningów pamięci i koncentracji oraz spacerów.

Partnerzy