Katarzyna Krym

INSTRUKTOR FITNESS, TRENER PERSONALNY, TRENER BIEGANIA

Swoją przygodę z aktywnością sportową rozpoczęła wiele lat temu od zajęć fitness i rekreacyjnej jazdy na rowerze. Stopniowo wszystko ewaluowało i ukierunkowało się w stronę biegania. Po wielu latach postanowiła spełniać swoje marzenia i została instruktorem fitness.

Prowadzi zajęcia ogólnorozwojowe, tj. FBW, ABT, Tabata, trening obwodowy. W treningi wplata elementy cardio oraz wzmacnianie całego ciała.
Największą miłością darzy jednak STEP. Uwielbia tworzyć układy choreograficzne.
W Omega Sport prowadzi aktualnie poranne zajęcia WAKE UP, ACTIVE BODY oraz GOOD MOVE, które mają za zadanie uaktywnić, uelastycznić i uruchomić całe ciało.

Jako trener personalny nacisk kładzie przede wszystkim na trening z obciążeniem własnego ciała. Zwraca uwagę na sprawność ogólnorozwojową w obrębie podstawowych wzorców ruchu. Pomaga w utrzymaniu doskonałej formy, zgubieniu zbędnych kilogramów oraz zbudowaniu mocnego i silnego ciała. Wszystkie jej zajęcia odbywają się w miłej, przyjaznej atmosferze.

Aktualnie pogłębia swoją wiedzę uczestnicząc w zjazdach, kursach, szkoleniach, aby jak najbardziej profesjonalnie zaopiekować się swoimi podopiecznymi.
Prywatnie, jej największą miłością sportową jest bieganie – od dystansu 5 km, przez 10 km na asfalcie, aż do biegów Ultra 100 czy 240 km w górach.
Poza sportem, jej pasją jest CARDMAKING i SCRAPBOOKING. Wykonuje personalizowane, niepowtarzalne kartki, albumy i zaproszenia na wiele okazji.

Partnerzy