Slide background

Wiadomości

Omega Sport

         Omega Sport to miejsce dla ludzi w każdym wieku - miejsce rozrywki, ale także centrum sportowe propagujące zdrowy styl życia. To nowoczesny obiekt stworzony z myślą o mieszkańcach Smolca i okolic.

Kompleks Sportowy Omega Sport powstał tuż obok osiedla Osada Dębowa, a jego głównym celem stało się utworzenie miejsca przyjaznego dla ludzi, mającego znaczący wpływ na rozwój mieszkańców, na ich zdrowie oraz poprawę jakości ich życia.

Jest to ważne zwłaszcza wśród dzieci i młodzieży – ułatwia zaszczepienie nawyków, które będą procentować w dorosłym życiu. To wielofunkcyjny obiekt sportowy, składający się z hali tenisowej z 3 kortami o nawierzchni tenisowej typu hard, 2 kortów zewnętrznych o nawierzchni ceglanej oraz 1 kortu zewnętrznego o nawierzchni twardej, a także siłowni, sali fitness, 2 kortów do squasha oraz gabinetów masażu i rehabilitacji. Z tyłu budynku można znaleźć włoską restaurację "San Lorenzo".
Ten przyjazny obiekt wraz z profesjonalną kadrą gwarantują zarówno miłe i aktywne spędzanie wolnego czasu, jak i profesjonalne prowadzenie kariery zawodniczej w wybranych dyscyplinach sportowych.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą w zakładce OFERTA.

Partnerzy